Na této stránce naleznete informace o jednodenním (zkráceném - vhodném pro individuální výuku) a dvoudenním (plném) školení:

 

Tvorba elektronického obchodu pomocí redakčního systému Joomla 3

 
Redakční systém Joomla umožňuje vytvářet profesionální webové stránky bez znalosti programování. Vzhledem k jeho obrovské oblibě je k dispozici obrovské množství modulů, mimo jiné též velmi sofistikovaný elektronický obchod. Tento je kompletně lokalizovaný do českého jazyka a akceptuje obchodní zákoník i české účetnictví.

Obsahem školení je tvorba kompletního ukázkového elektronického obchodu - příprava a úprava šablony, textů a kategorizace zboží dle výrobců. Připravíme statistiky prodeje dle zboží či zákazníků a nastavíme potřebné emailové notifikace. Nezapomeneme na využití vhodných rozšiřujících modulů, předvedení řešení nejčastějších problémů a zároveň výběr vhodného webhostingu, práce s FTP, databází a umístění systému na web.

 

Tvorba eshopu znamená mnohá úskalí, na která budou účastníci upozorněni na mnoha příkladech. Velký důraz je kladen především na SEO optimalizaci pro vyhledávače.

 

Účastník obdrží praktické informace z oblasti zviditelnění svých produktů pomocí placené i neplacené reklamy na základě osobních zkušeností lekora.

 Školení je určeno uživatelům, živnostníkům či studentům, kteří nemají programátorské znalosti a mají zájem vytvořit si vlastní elektronický obchod.

 

Termíny kurzu a objednání:

 

Jedná se o individuální školení šité na míru.
 
V případě zájmu mě prosím kontaktujte, můžete popsat,
 
co přesně očekáváte od školení a společně vybereme vhodný termín

 
Je možné dohodnout externí školení u Vás doma, ve škole či společnosti.

 

Jednodenní kurs začíná v 9:00 hodin a končí cca v 17:00 odpoledne.

Klasický dvoudenní kurz probíhá oba dny od 9:00 hodin, končí cca v 17:00 odpoledne.

 

Potřebné znalosti:  Tvorba webových stránek klasickým způsobem nebo v redakčním systému Joomla

 

Cena klasického dvoudenního kurzu: 3 000 Kč (studenti 2 000 Kč)

Cena zkráceného jednodenního kurzu: 2 000 Kč (studenti 1 500 Kč)

 

joomla