V současné době přijímáme praktikanty na letní táborový pobyt u koní pro rok 2018.

 

 

Na každý turnus letního tábora přijímáme vždy táborového vedoucího a praktikanta (od 16 let, účastníci našich minulých pobytů mohou již od 15 let).

 

 

Preferujeme praktikanty, kteří již u nás působili v minulosti nebo se jedná o nyní již 15leté účastníky našich táborů.

 

V současné době máme k dispozici tato volná místa pro praktikanty:

 

 

1. 7. - 6. 7. - Žofie Nováková, Jana Fialová a Daniela Daničková

 

8. 7. - 13. 7. - Žofie Nováková, Jana Fialová a Daniela Daničková

 

15. 7. - 20. 7. - Jana Štefaňuková s kamarádkou

 

5. 8. - 10. 8. Ema Polomská a Michal Myška

 

12. 8. - 17. 8. - Anežka a Kateřina Pikulovy

 

19. 8. - 24. 8. - Anežka a Kateřina Pikulovy

 

26. 8. - 31. 8.

 

 

 

  

V případě zájmu si prosím prostudujte práva a povinnosti vedoucích a praktikantů. Dále postupujte dle pokynů v dokumentech Požadavky pro praktikanty a Požadavky pro vedoucí oddílu.

 

 

 

 

Naši praktikanti na minulých letních táborech:

 

 

Karolína Smýkalová

 Považuji se za člověka, který je kreativní a umí pracovat s dětmi. Patřím mezi pozitivně naladěné lidi, mám příjemné vystupování. Ráda poznávám nové lidi a získávám nové zkušenosti.

Ráda cestuji, poznávám nové kultury, lidi, jídlo. Věnuji se hře na flétnu a klavír, také hraji v orchestru. Každé léto jezdím na koních. Ze sportů mě baví tanec, 4 roky jsem dělala společenský tanec. Zajímá mě dějepis a biologie.

 

 

 Ema Horynová

Jezdím na koni od svého dětství. S dětmi jsem si vždy rozuměla

a podle mého názoru je s nimi sranda. Hraji na kytaru a z části i na flétnu.
Dále hraju florbal a jezdím na kolečkových bruslích.

Studuji na zdravotnické škole a ráda bych se dostala na veterinu.

 

 

Dominika Jiřičná

Věnuji se jízdě na koni sedmým rokem pod vedením pana Vrzalíka v Praze v Xaverově. Každý týden 1 hodinu se učím drezurním a parkurovým prvkům na jízdárně i při vyjížďkách. Zkušenost s vedením dětí přímo na táboře zatím nemám, ale vedu výtvarné kurzy pro děti i dospělé v naší Korálkárně v Praze, kterou vedu s mamkou. Jezdila jsem 6 let po sobě na dětský tábor, kde jsem získala nejlepší přátele a zážitky, takže bych moc ráda navázala a poskytla dalším dětem krásné vzpomínky.

 

 

dominika skok na cathy

 

 

Ema Polomská

Je mi 17 a studuji na zdravotnické škole v Liberci.

Dělám 2 roky atletiku a jezdím na koních přes 4 roky, teď zrovna western.

Sem na statek jezdím už 7 let, je to takový můj druhý domov. :)

 

EPolomska

 

Michal Myška

 Mezi mé záliby patří jednoznačně jízda ale hlavně chov koní a vůbec jakýchkoliv zvířat, ale dělal jsem také 3 roky historický šerm a hraji basketbal. Jako svou oblibu musím přidat také vojenskou techniku a techniku obecně. Mám také moc rád procházky a koupání je snad samozřejmostí. Na statku jsem byl již několikrát a nepochybuji o tom ze si ten týden opět pořádně užiji.

 

Ondřej Hruška

Datum narození: 28. 11. 2001

Trvalé bydliště: Jasmínová, 470 01 Česká Lípa

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vzdělání: 9 třída ZŠ

Zájmy: počítače, sporty s míčem

Jazyky: AJ

Mám s táborem dlouholeté zkušenosti a proto se těším na činnost praktikanta.

 

 

Ondřej Šimánek

 Už od první třídy jezdím na Štastný statek s kamarády užívat si prázdniny, jezdit na koních a starat se o ně a taky si trochu odpočinout od velkého města a hlavně toho ruchu za jakéhokoliv počasí ale nejlepší na tom všem je že je tam úžasná zábava, noví kamarádi a spousta věcí, co neznám. Přesto, že tam jezdím už docela dlouho, není to nikdy stejné a vždy jsem viděl a poznal nová místa i věci.

To vše bych chtěl jako praktikant dopřát i mnoho dalším dětem, které jezdí na tento úžasný tábor.

Jméno a Příjmení:

Ondřej Karel Šimánek

Datum narození:

27. února 2002

Adresa:

Česká rebublika , Liberecký kraj

Česká Lípa Trnková 2986

Škola:

Aktuálně chodím na Základní školu Partyzánskou v České Lípě a jsem v deváté třídě, ale už mě přijali na Vyšší odbornou školu sklářskou a Střední školu v Novém Boru na obor Design interiéru, na kterou, doufám, půjdu příští školní rok.

Něco o mně, kroužky a koníčky:

Od nového roku jsem přestal chodit na karate, na které chodím už od mala, rád kreslím, mám rád ježdění na koni a kontakt se zvířaty kromě těch, kterých se bojím nebo štítím,

prozkoumávání a objevování nových věci, nová dobrodružství, s kamarády chodíme hledat kešky (geocaching),

samozřejmě že i hraji na počítači, mobilu, tabletu a koukám se na televizi, ale snažím se to minimalizovat.

 

 OSimanek

 

 

Martin Liška

Mým koníčkem je rybaření, mám rád přírodu, nyní jsem začal hrát airsoft, zajímám se o zbraně a vojenskou výbavu. Ze sportu hraju rád basketbal, voleybal a v zimě bruslení.

MLiska

 

 

Jana Štefaňuková 17 let


Miluje zvířata, děti. Na koních jezdí od malička.

A má ráda dlouhé výlety.

 

 

 Sandra Skorkovská

 Bydliště: Středočeský kraj

Zájmy: jízda na koni, četba, umělecký směr, hra na kytaru

SSkorkovská

 

 

Tereza Janecká


Jmenuji se Tereza Janecká, je mi 17 let. Bydlím kousek od Mělníka. Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Hraji na kytaru, ráda tancuji ( Zumba, Aerobic, vlastní sestavy), zpívám, plavu, lyžuji, jezdím na kole a ve volném čase chodím běhat a cvičím. Dále ráda hraji volejbal a házenou, ale nebráním se ani žádnému dalšímu sportu (hře). Šíleně mě baví práce s dětmi, což je i důvod, proč jsem se přihlásila na tento tábor jako praktikantka. Už se na Vás všechny moc těším. Kdyby jste ještě měli nějaký dotaz, nebojte se mě kontaktovat na adrese T.AX"zavináč"seznam"tečka"cz

 TJanecká

 

 

 Anežka Pikulová

Ahoj, jmenuji se Anežka, je mi 16 let. Bydlím nedaleko Mělníka, města vinic a vína, v malé klidné vesničce Byšice.

Ráda maluji, plavu, tvořím s dětmi, hraji různé hry, hlavně takové, u kterých se člověk zasměje. Jezdím na kole a na koni. Miluji dlouhé procházky přírodou, prohlídky hradů, zámků, muzeí a galerií. Chodím na zdravotnický kroužek, a na malířák do ZUŠ Mšeno. Dříve jsem chodila ještě do sboru dobrovolných hasičů, flétnu a na keramiku. Ale kvůli nedostatku volného času jsem chodit přestala.

Umím hrát na zobcovou flétnu, ale na tábor si jí nevezmu. Nejčastěji mě najdete asi v knihovně, nebo s knížkou v ruce. Proto, když budete chtít můžu Vám před spaním číst, nebo vyprávět příběhy. Mám ráda hádanky, takže si nějaké můžete připravit.

 

 

Adéla Hotárková

Jmenuji se Adéla Hotárková, je mi 17 let. Bydlím kousek od Lovosic. Studuji gastronomickou školu. Mám ráda zvířata a docela ráda sportuji. Dále ráda jezdím na kole a ráda vařím. Moje veliká obliba jsou děti a to je také důvod, proč mám zájem o tento tábor. Už se těším, až poznám nové lidi a také prostředí.

 

a hotarkova


 

Kateřina Pikulová

 Ahoj, jmenuji se Kačka. Bydlím nedaleko od Mělníka. Jako dítě jsem navštívila hodně táborů, ale jen tenhle mě zaujal natolik, abych se sem stále vracela a později začala jezdit jako praktikantka. Miluji koně a přírodu, ráda hraji hry s dětmi. Studuji Agropodnikání v Poděbradech, takže ke zvířatům nemám daleko ani co se týče školy. 3x týdně mám jezdecké lekce. Koně vlastně zabírají většinu mého volného času. Doufám, že si spolu tábor užijeme jak se patří. A kdo ví, třeba si ho zamilujete tak, jako já :)

 

KPikulova

 

 Anna Šístková

V době táborů mi bude 18 let, bydlím v Teplicích a studuji na SŠ v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi mé zájmy patří hra na klavír, flétnu a housle, kterým se věnuji od mala. Mám moc ráda přírodu a zvířata (zejména koně a malé domácí mazlíčky). Ve volném čase se věnuji jízdě na koni.

 

 

Jan Javůrek

Věk: 16 let
Bydliště: Mimoň
Mám rád přírodu, mým koníčkem je rybaření a skauting.
Ve volném čase jezdím na kole nebo občas trávím odpoledne jen tak v kánoina řece či rybníku.

Matysek se smykem

 

 

Barbora Šrámková

Jmenuji se Barča Šrámková a je mi 16 let. Mám ráda přírodu (i když se do ní v Praze moc nedostanu). Jsem ráda ve společnosti dětí, věnuji se výtvarným činnostem, čtení a studuji střední uměleckou školu Václava Hollara. Na statek jezdím od jedenácti let. 
příp. mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BSramkova