PODZIMNÍ PRÁZDNINY U KONÍ 2022
 

 

  s ubytováním v prostorách statku v Máchově kraji

Divka_s_micem_na_koni

Naše tábory pořádáme vždy individuálně s maximálním počtem 20 účastníků,
jedná se tedy o akci pro děti v poměru rodinném.
 
 
Kapacita podzimních prázdnin cca 16 účastníků v budově,

vhodné pro děti od 7 do 15 let.

Doprava individuální nebo dle dohody. Zajištěno stravování 5x denně (jídelníček je podobný jako u letních táborů), ubytování v budově statku (ti otužilejší samozřejmě mohou i s vedoucím přespat v indiánském týpí, po rozdělání a udržení ohně zde opravdu zima nikdy není), pětidenní zábavný program s koňmi v okolních lesích.

 

Příjezd ve čtvrtek 27. října 2022 dopoledne mezi 9 - 10 hodinou,

program končí v neděli 30. října 2022 odpoledne mezi 16 - 17 hodinou.

 

 

 

 

Kompletní cena podzimního prázdninového 4 denního turnusu činí 2 500 Kč.

 

 

Cenu podzimních prázdinových pobytů lze uhradit pomocí zaměstnaneckých benefitů či fondů FKSP, více informací naleznete zde.

 

OD ČERVNA 2022 JSOU PODZIMNÍ PRÁZDNINY ZCELA ZAPLNĚNY (můžete se přihlásit jako náhradníci, často některý z táborníků onemocní a to i na poslední chvíli)
 
 
Orientační přehled obsazenosti podzimních prázdnin naleznete zde.
 
 
Přihlášku můžete vyplnit tady.

Deti_se_Stanou

Podzimní prázdniny jsou koncipovány tak, že jízda na koních je pro každého účastníka na programu několikrát denně, jedná se o nejdůležitější a nejčastější aktivitu v průběhu těchto dní.

Pro začátečníky je připravena instruktáž pro prvotní seznámení s koňmi, pokročilejší jezdci už mohou ihned nasednout. Společně si zajezdíme nejen na našich lukách, ale především v okolních lesích. 

Koníci už jsou parádně zaježdění, jezdíme nejen na Máchovo jezero, ale i do vzdálenější obce Hradčany vždy jinými stezkami. Po cestě nás čeká mimo jiné výstup v horském terénu, který šetlandi i norici hravě zvládnou, prozkoumáme nádherné vyhlídky včetně pohledu na letištní plochu a koníky v blízkém rybníce vykoupeme (nebojte se, do vody s nimi v říjnu chodí už jen táborový vedoucí).

Grilujeme celoročně, takže potěšení z buřtíků či kuřecích medailonků si nesmíme nechat ujít, připravíme si i domácí chléb nebo indiánské placky. A pokud nás nezastihne říjnová plískanice, použijeme stejně jako v létě jeskynní ohniště nebo si rozděláme pořádný oheň v indiánském týpí.

Chlapec_na_Lajce

Ve večerních hodinách si zahrajeme společenské hry nebo ping-pong a čeká nás samozřejmě také oblíbený noční program v okolních lesích včetně bojovky.
 
Na rozdíl od minulých let tentokrát již není na programu práce v počítačové učebně. Sotva stíháme program u koní a v přírodě a rozhodli jsme se, že si v době táborů odpočineme od veškeré elektroniky.
 
Na tábor není povoleno brát si mobilní telefony, které program jen narušují a zvyšují nebezpečí úrazu při jízdě na koni, což samozřejmě platí i pro vedoucí a praktikanty, kteří tento mají vypnutý a použijí jen pouze v nezbytně nutných situacích.
 
 

Jana_na_Matesovi

 

Fotky z podzimních práznin naleznete v naší galerii, starší jsou umístěny zde.